Koji bezobrazluk. NIKO VISE NECE DA TRPI UGNJETAVANJE UMA OD STRANE CRKVE. Hvala fizici, vernika je sve manje. I nadam se da ce tako slatko da im propadne ovaj poduhvat.Umesto da astronomiju uvedu kao jedan jako interesantan program u sve skole sveta oni bi da je ukinu i tamo gde je normalno imati je za casove.
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... Pre 36 minuta
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 15 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 17 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 18 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 19 sati ranije

Foto...