Jedino što bih mogla da zamerim je što niste istakli raspored predavanja po danima i što je jako teško doći do nekih informacija vezanih za kamp. Savetujem vam da malo češće postavljate materijal nafb stranicui da definitivno napravite novisajt vezan za kamp na Letenci jer je ovaj trenutni jako nepregledan. Naravno ništa od ovoga me neće sprečiti ni odvratiti da i sledeće godine provedem nekoliko dana uz astronome.
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... Pre 33 minuta
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 15 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 17 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 18 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 19 sati ranije

Foto...