Pitanje koje seze dalje u buducnost se postavlja , a sta sa dodatnom masom Zemlje koja se uveca na ovaj nacin? Ovaj projekat ce zaziveti pre ili kasnije ali resursi izvadjeni iz Zemlje ostaju na njenoj povrsini. Dok resursi sa asteroida su nagli i neprirodan porast Zemljine mase, posebno ako se projekat komercijalizuje i ukljuci i druge zemlje kao Rusiju i Kinu. Da li ce to uticati na Zemljinu orbitu, mesec i evoluciju zivog sveta na planeti? Kao sto danas gledamo na ekologiju, ozon i globalno zagadjenje tako bi i na ovaj projekat trebalo obratiti paznju kao na "astroekologiju".
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 3 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 17 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 19 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 20 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 22 sati ranije

Foto...