Nije jasno gde je ta voda nestala. Ne znam da li je isprila i otišla u kosmos, ne znam da li je tako nešto moguće, morala bi valjda da ima drugu kosmičku brzinu. Da je ostala u orbiti, slično a i bila bi detektovana. Ostaje da je otišla u dubinu tla. Što znači da možda kao i na Zemlji postoje podzemne zalihe? Mada mi izneto u članku deluje nategnuto. Pre bih reako da vode nije ni bilo, odnosno malo je verovatno da nestane bez traga.
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 16 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 18 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 19 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 20 sati ranije

Foto...