Smatram da treba napraviti planski celu seriju lansiranja ljudi i materijala ka Marsu. Tako bi bilo reseno eventualno spasavanje, zamena uredjaja, i neophodno snabdevanje ekspedicije. To bi bio kompleksan i skup poduhvat i tu bi trebalo da dodje do zajednickog rada svih zainteresovanih, i drzanih i privatnih.
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 3 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 17 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 19 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 20 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 22 sati ranije

Foto...