Zdravo, Mozda zvuci glupo al danas imam bas dosta vremena i hteo bih da probam da vidim ovu kometu imam neki dvogled mislim da ce vrsiti poso, samo , kao sto i naslov kaze, ne znam tacno kako da oderedim polozaj komete na nebu.Znam da je na zapadu i vidi se pred sam sumrak , ali ne znam tacnu lokaciju.Ako bi neko mogao da mi objasni gde da gledam bio bih mu zahvalan, ipak je ovo retkost za videti.Danas je prelep dan nadam se da ce i sumrak posluziti za posmatranje. Hvala unapred.
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 4 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 18 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 21 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 21 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 23 sati ranije

Foto...