bravo mladom astronomu iz sarajeva! nekada je na trebevicu obitavao astronomski zvjezdani hram...danas nista...ipak nemogu ne komentirati i jos jednom reci bravo dejane...to sto si napravio i podijelio s nama je onaj pravi "filing" astronoma...oprema je sporedna stvar volja i zelja su vazne...hvala za lijepe prizore neba i zemlje..
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 4 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 18 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 21 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 21 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 23 sati ranije

Foto...