U poslednjih 12 dana sam svako vece trazio ovu kometu posle zalaska sunca. Nisam je ni jednom video te stoga zakljucujem da je ova kometa jedna velika obmana nas Novosadjana. Cilj ove obmane mi jos nije jasan ali ce mi se kasti samo. Molim Vas da vise ne kacite na sajt fotografije ove komete napravljene na geografskim lokacijama izvan Novog Sada jer su to sada meni vec potpuno jasno fotomontaze.
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 4 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 18 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 21 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 21 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 23 sati ranije

Foto...