Ljudi neznam sta da vam kazem. Imam dete od 9 godina i koliko god mi razum govori da se nece nista desiti dovoljan je onaj 1% sumnje da sve pokvari. Smatram da su mediji krivi za ovoliko interesovanje jer su izbacivali tekstove tipa " sta sve treba uraditi pre smaka sveta" . Prosto nemogu da verujem da na HIstory , National Geographic i Dicovery kanalima stoji u uglu recenica jos tri dana do kraja. I kad mene moje dete pita a zasto su to napisali jer je upoznata sa pričom o smaku sveta iz skole sta ja da joj kazem. Ovaj tekst me bas obradovao jer treba neko normalan da sedne i nama laicima objasni sve pojave i promene kojih se bespotrebno plašimo. Hvala
Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 10 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 1 dan ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 2 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 2 dana ranije

Foto...