Nikola, nije problem to da se snimi, samo pun Mjesec nije u povoljnoj libraciji za snimanje - tada se snimi najmanje detalja Mjesečeve površine (čak i kada se koriste razno razni filteri). Bolje da se snimalo po četvrtima. No, ako je to naša pomoć MGA, onda ćemo snimiti već "nešto". Mislim na nas sa Foruma AM-a....
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 16 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 18 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 19 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 20 sati ranije

Foto...