1. Govorimo o zvaničnim delegacijama. Što se špijuna tiče, oni u ovoj priči nisu bitni. 2. Da, ali pričamo o naoružavanje S. Koreje. Njene pretnje sam pomenuo da bih obrazložio svoju bojazan od njenog naoružavanja. 3. Rekao si da je ova raketa miroljubiva, a ja sam to osporio. To što su i neke druge rakete opasne na čini ovu severnokoreansku miroljubivom. 4. Ih, pa nemoj me terati da čitam 3 ekrana toga što je rekao glas Rusije. Napiši mi ukratko preko GT o čemu se radi (ili ću ja tebi poslati članak na 6 ekrana :). 5. Iz tvojih komentara zaključujem da ti opravdavaš naoružavanje S. Koreje. OK, ja ne.

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 10 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 1 dan ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 2 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 2 dana ranije

Foto...