citajuci pojedine clanke pise svugde da ce se za taj dan D svi mozgovi biti uprti u tu tacku razmisljanja ,da li je to smak sveta ako svi isto paranoidno razmisljamo ...hladeci glave 22gog vid nista nije bilo ...a 23 pa vidi kako su nas ladno prevarili ..obrcuci unutrasnji adrenalin bega u stvarni zivot smejuci se kako je ova civilizacija burne tehnologije i dalje glupa i veruje u cuda kao i sto veruje u nesto nedodirljivo ...umesto da gledamo stvaran zivot sto je stvoreno i sto ce se stvarati ..nasa pojedina istorija koja se kotrlja iz dana u dan iako mozda nekome tezak i nije kao san ali opet je zivot dat od majke i oca naseg stvarnog tvorca . ..
Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 10 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 1 dan ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 2 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 2 dana ranije

Foto...