Zamislite da neko ima sva znanja koja će se ikada stvoriti i koja se mogu sačiniti kod sebe. Npr. načine pravljenja bilo koje željene materije iz bilo koje druge, teleport, neiscrpne izbore besplatne energije, antigravitaciono polje, recept za totalno regenerisanje tela itd. itd. Ta znanja bi u zavisnosti od primene mogla da naprave haos ali i blagostanje na Zemlji, Sunčevom sistemu, Mlečnom putu pa i šire. Mogućnosti su neograničene u oba pravca. Da li bi bilo poštenije da ih niko ne koristi, da ih svi koriste ili da ih koriste samo oni koji su do njih došli prvi?
Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 11 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 2 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 2 dana ranije

Foto...