Dobro, to je vaše gledište ali nezaboravite da nije baš sve crno ili belo u našem svetu ima tu i nekih drugih boja. A da sustav kako vi kažete funkcioniše u najboljem redu nisam baš siguran u to. Naravno to je moje mišljenje i vredno je koliko i vaše. Samo ste vi više načitaniji i pismeniji pa možete bolje i jasnije iznesete vaše argumente. Moj jedini argument ja da ja ''verujem'' ((i ako nije to puno jak argument)) da ONI ili ONO ipak postoji jer bi bilo strašno živeti u svemiru sami i sav našim glupostima.
Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 12 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 2 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 2 dana ranije

Foto...