Sva sreca sto se Marsa Ajvans gostovati i u Beogradu pa cu moci uzivo da je cujem. U redu, mogu da prihvatim da je to propust organizatora, ali cisto sumnjam da je izricito bilo zabranjeno snimanje njenog predavanja. Na kraju krajeva, danas su mobilni telefoni uglavnom svi "opremljeni" mogucnostima snimanja, tako da ste sigurno i Vi mogli da ukljucite i bar napravite tonski zapis predavanja, bez ikakvog posebnog naglasavanja da snimate to predavanje. Ja sam novinar, dopisinik i cesto na raznim predavanjima/promocijama/konferencijama koristim tu tehniku - ukljucim mobilni da snima zvuk i to je to, telefon mi stoji u ruci i niko cak ne mora da zna i obraca paznju na to sta ja radim. Citajuci Vase tekstove, rekla bih da ste inteligentna i dovitljiva osoba, pa me tim pre cudi Vasa neslalazljivost u ovoj situaciji. Moja kritika i jeste imala tu poentu - da bude dobronamerna i korisna, s tim sto mislim da nije bas 100% promasena adresa ;)
Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 14 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 2 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 2 dana ranije

Foto...