U mraku najvise vicu i stvaraju buku oni koji se najvise plase. A ovaj tekst me nekako na to potseca . Zasto zluradost ( oprostite ali to vise nego li isijava iz teksta) prema NASA i ? Zar umesto hvale u ime sveg covecanstva treba sada malcice popreko pogledati tamo nekoga , cuj , ni manje ni vise nego li na gosp. Grotzinger-a i samu NASA-u ? Nije li se to neko uplasio malcice za sudbinu hiljada Darvinista !? Zar egzaktan dokaz vanzemaljskog zivota ne bi bio samar uvazenoj teoriji ovozemaljske evolucije ?! Malo strpljenja . Ako je NASA i trcala pred rudu tu i tamo, sada verovatno dobro odmeravaju sta ce reci. Mozda i nije nista epohalno. A mozda i jeste . Videcemo pocetkom decembra . Jedinu ,nervozu ispoljavaju oni kojima ce se izgleda posle ove vesti rumeneti obrazi ! ;)
Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 13 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 2 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 2 dana ranije

Foto...