U ovom komentaru ste napisali čitav niz prozivoljnih i neargumentovanih stavova da je diskusija besmislena. Sa takvim komentarima možete sve napadati i osporavati. Recimo, mogli bismo tvrditi da Prvi svetski rat uopšte nije postojao. Zamenimo dreč "darvinisti" sa rečju "istoričari" pa ćemo dobiti ovo: Istoričari na toliko smislenih pitanja (o I sv. ratu) nemaju odgovore da je to prosto neverovatno u smislu zadrtosti i inacenja. A to sto i dalje zele da svoju decu uce kako je zemlja ravna ploca....neka im bude. Ako je i u slavu velikog istoričara, puno je. Samo , neka se ne kunu u nauku i pamet, jer to ni sa jednim od ova dva nema veze, makar koliko to na prvi pogled izgledalo i makar koliko Dr, Mr , prof . stoji u prefiksu silnih inkvizitora modernog pristupa tumacenja istorije zivota." Shvatate? Fale argumenti.

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 15 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 2 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 2 dana ranije

Foto...