Ovo je sad već sasvim druga priča, jer jedno je tvrditi da Darvinisti (ili bilo ko drugi) “zastupaju pogresan pristup...” i da oni (ili bolo ko) “uporno negiraju nova saznanja...”, a sasvim drugo “uveren sam, nesto nije u redu i prosto na osnovu svega procitanog i sa jedne i sa druge strane, ako nista drugo, intuicija govori da nedostaje jedan deo price ! Vreme ce pokazati .” Prvo je tvrdnja (kojoj u ovom slučaju nedostaju argumenti), a drugo je lični stav (na koji svako ima pravo).

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 15 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 2 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 2 dana ranije

Foto...