Naravno da Darvinisti tvrdo zastupaju svoj stav.Nekoliko je razloga za to.Ali ,ako su argumenti Ricarda Dokinsa ( " Slepi casovnicar" ) jedini koje je izneo u knjizi , zao mi je , mene nije ubedio. Nisam kreacionista , ali nisam ni Darvinista i cvrsto verujem da mi nece izrasti krila makar koliko dugo i uporno mahao rukama. Postoje i druga misljenja , navescu samo jedan simpatican naslov: " Ikone evolucije" Dzonatana Velsa. Naravno , postoji mnogo drugih naslova za i protiv Darvinove teorije ali generalno , uveren sam , nesto nije u redu i prosto na osnovu svega procitanog i sa jedne i sa druge strane , ako nista drugo, intuicija govori da nedostaje jedan deo price ! Vreme ce pokazati .
Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 15 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 2 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 2 dana ranije

Foto...