Toliko sam ubeđen da postoje vanzemaljske civilizacije da smatram kada ih ne bi bilo, ja bih bio ‚‚šokiran‚‚! Navešću samo dve činjenice (a imaih toliko mnogo): 1) Naša naučna zajednica ne zna malte ne ništa o planetam i njihovim mesecima u našem solarnom sistemu, a ipak se usđujemo da donosimo sud o 10000000.......... svetlonih godina daleke objekte toliko udaljen, da je to nepojmivo. najbolji primer dolazi od našeg meseca o kome zanmo vrlo malo i to što znamo to su samo prtpostavke, a ne činjenice. 2) Dopala mi se ona terija mislim da se zove ‚‚ZOO‚‚ u koja kaže da smo mi toliko neinteresantni vanzemaljskoj civilizaciji, da vam to isto dođe kao kada vi šetate parkom da li opraćate pažnju na mrave u mravinjaku ili na neke insekte. Naravno da ne! ili druga teorija kaže da nas oni možda posećuju ili su posećivali zemlju, a da pritome nas samo posmatraju, kao kada naši ZOO-lozi posmatraju neke divlje životinske entitete. O ovoj temi bih mogao da pišem celi dan :)
Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 17 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 2 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 2 dana ranije

Foto...