Da je taj čovek vodio Ameriku i slični njemu, ona nikada ne bi bila tehnološki jedna od najnaprednijih zemalja, srećom po njih. U svakom slučaju zaslužuje osudu i podsmeh. Što se peticije tiče, ne vidim kakve ona konotacije može da ima ukoliko je potpisuju i ljudi koji nisu državljani USA? On je ipak tamo nekakav politički delatnik jedne suverene zemlje, bez obzira kakav god da je on, ali je izabran isključivo od birača koji su Amerikanci, te ovakvu peticiju ne smatram u potpunosti korektnom. Ne vidim što bi mi sa strane imali pravo da se mešamo u stvari neke druge zemlje. Isto tako to pravo bi trebalo da branimo kada smo i mi u pitanju, a to je da biramo i sami smenjujemo svoje vajne predstavnike.
Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 19 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 3 dana ranije

Foto...