"A to znači da ako bude preživela susret sa njim postoji mogućnost da kometa bude izuzetno sjajna. Trenutno se predvidja da bi njen sjaj mogao biti izmedju -11 i -18 manitude. Vidljivost komete bi trebalo da potraje i do januara. To znači da će biti sjajna kao pun Mesec a možda čak i sjajnija! Na ovaj način će sa srednjih geografskih širina severne hemisfere kometa biti vidljiva i tokom dana." Ovo zvuči krajnje nestvarno. Nadam se da ćemo biti svedoci ovakvog nebeskog spektakla!
Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 19 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 3 dana ranije

Foto...