Mislim da je ocena "sjajan" preterana za tekst o Perseidima koji se navodi u predhodnom postu. Ako izuzmemo potpuni burazerizam, sto je u ostalom legitimno pravo na izraz autora, tekst ima i netacnosti pput upotreba termina "stenje" kao i "meteorski pljuskovi"... Ja sam na to skrenuo paznju i u komentarima ali se cenzoru teksta to nije svidelo i koliko vidim komentar je uklonjen (!). U svakom slucaju, ostajem pri tamo iznetoj tvrdnji da ovo nije nacin kako bi trebalo da se pise o prirodi i nauci a tekst smatram primerom lose popularizacije (recimo stadionsko-burazerske).
Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 22 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 3 dana ranije

Foto...