Kako trenutno stvari stoje sa teorijskim modelima i posmatrackim podacima, vecina astronoma smatra da: - tamna energija ubrzava sirenje svemira, tako da je izgleda malo vjerovatno da ce doci do skupljanja, nego ce se sirenje nastaviti u beskonacnost - univerzum nema centar, veliki prasak se desio i desava se u svakom kutku univerzuma, ukljucujuci i nasu planetu zemlju, suncev sistem, mlijecni put, lokalnu grupu itd.
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 11 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 13 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 14 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 15 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 17 sati ranije

Foto...