nisam znao za helikopterske egzibicije tog vremena...na srecu da nijemci i talijani nisu prije rada imali par godina vremena da njihovi inzenjeri razviju sve ono sto im je pod kraj rata bilo na domak ruke... olivere, zanima me tvoje misljenje o varijantama ishoda II svj. rata na zapadnim obalama europe kada bi se tamo bili nalazila npr dva velika nosaca aviona s oznakama kukastog kriza....ili jos bolje par nosaca aviona, bojnih brodova, podmornica, krstarica i razaraca na putu amerika - europa ?
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... Pre 30 minuta
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 15 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 17 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 18 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 19 sati ranije

Foto...