Pažljivo sam pročitao i ovaj deo teksta D.Nenadića (i, valjda, K.Bogićević). Moj utisak je da su to više nego edukativni tekstovi i da bi trebalo u tom stilu i nastaviti. Zadovoljstvo je čitati ih. Možda nemam pravo da primetim, ali ipak... Doc.dr. Draženko Nenadić i Doc.dr. Katarina Bogičević su sa Rudarsko-tehnološkog fakulteta Univerziteta u Beogradu (ako se ne varam). Zašto se K.Bogićević potpisuje sa Mr. (nije asistent)? Da li su tekstovi ova dva autora od ranije?
Author: Gost

Komentari

  • Milana said More
    odlicno, odlicno, autoru, lepo i... 21 sati ranije
  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 1 dan ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije

Foto...