Ovakve ljude zaista ne bi trebalo zaboraviti. Slikovito i veoma nostalgično je prikazan život i delo ovog našeg srpskog velikana. Sa fotorafijama koje "mirišu" na nekadašnji stari dobri Beograd,kada je bilo puno dobrotvora i zadužbinara i koji su svojim pregornim zalaganjem i sa velikim patriotizmom i ljubavlju i naravno uz velike teškoće krčili put svome pionirskom radu.Hvala na ovako lepom prikazu iz prošlosti naše nauke uz konstataciju , a nadam se da ćete se složiti da ih nikada ne smemo zaboraviti. I neka im je večna slava i hvala. Dr. Trebješanin Vanja
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 11 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 13 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 14 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 15 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 17 sati ranije

Foto...