Šire na ovu temu, čini mi se, ne bi bilo na odmet pročitati intervju V.Popovkina, direktora "Roskosmosa, u broju (od 9.o.m.) "Izvestije", posebno deo o "moćnim sredstvima uticaja na kosmičke aparate". Sećam se vremena kada je kosmos bukvalno bio zona visokih političkih ambicija. Nije valjda da se "podsećamo" na ta vremena. Tekst G.Ivanovića je više nego korektan.
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 8 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 11 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 11 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 13 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 14 sati ranije

Foto...