evo jucer su pe poceli salijetati s pitanjima "sto bi za rodjendan" (koji je bas danas 09.04.)...rekoh - necu nista, samo uzivat u danu kao da je svaki drugi a znamo da je svaki dan poseban i neponovljiv i da ama bas svaki tren treba prozivjeti.... no dobro... hvala na ranojutarnjem poklonu za rodjendan, bio bih zaboravio na veneru i budjenje sunca...idem ja sada gledati kako se budi dan, jos jedan okret planete oko osi, jos dijelic puta oko sunca, jos malo jurnjave oko galaktike i dalje put lokalnog jata... marino
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 12 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 15 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 15 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 17 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 18 sati ranije

Foto...