Jedino mogu da kazem je da velika je steta i pomalo sramota sto ovakvih clanaka o ovakvim velikanima Srbije kao što je Milan Nedeljković nema više. Kako nas autor ovog članka vodi kroz život i delo Milana Nedeljkovića tako se može steći osećaj proteklih vremena i borbe koju je taj velikan vodio da bi sačuvao svoju profesiju. Velika zahvalnost i čestitke autoru Milanu Kosoviću na ovakvom članku. S velikim poštovanjem Milan Kecman iz Beograda
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 12 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 15 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 15 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 17 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 18 sati ranije

Foto...