Zašto Angara i njeni derivati, zar Energija u raznim verzijama od 60 do 200 tona na LEO nije bolje rešenje?

Doduše, koliko se sećam samo je najslabija varijanta Energije isprobana u kombinaciji sa šatlom Buran.

Možda bi gospodin dragović mogao napisati zanimljiv članak o ovoj samo delimično realizovanoj raketi nosaču čija bi maksimalna verzija bila gorostas čak i za Saturn 5!

Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 8 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 11 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 11 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 13 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 14 sati ranije

Foto...