Citam ove komentare i moram da se umesam.Pazite, to je mnogo kukanja -i previse.To smo vec culi.Evo ja dajem svoj doprinos time sto dizem tenziju oko prvog srpskog satelita ili osnivanja kosmicke agencije srbije iako nisam nikakav inzinjer po struci ili naucnik.Dacu svima odlican savet - GLEDAJTE NA OGROMNE TESKOCE KAO NA IZAZOV ! U INAT PREPREKAMA I U NEMOGUCIM USLOVIMA BORITE SE DO KRAJA I NEKA VAM TO BUDE PRAVA SATISFAKCIJA I VIDECETE DA STVARI DELUJU SASVIM DRUGACIJE I CAK LAKSE !
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 12 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 15 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 15 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 17 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 18 sati ranije

Foto...