Koliko god priča o našem domaćem pikosatelitu bila ozbiljna i koliko god ja lično za ostvarenje tog projekta navijam, moram priznati da me ovakvi tekstovi prilično "žuljaju". Pametnije je da se okrenemo realno izvodljivim projektima poput lansiranja piko satelita nekim od konvecionalnih načina tj. postojećim raketama ili da pokrenemo projekte lansiranja stratosferskih balona .... Kakvi crni rockoon i tronador niti imamo gde niti imamo ko da to odradi... Mislim da je krajnje vreme da se mi u Srbiji osvestimo i shvatimo kolicki smo i da jedina realna šansa da nešo značajno postignemo leži u saradnji sa drugima i učestvovanju zajedničkim projektima i organizacijama...
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 13 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 16 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 16 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 18 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 19 sati ranije

Foto...