Verovali ili ne meni je od svega najmanje verovatan u textu upravo ovaj deo - ,,...sve politicke partije u zemlji pozdravile su ovaj vazan i po mnogima istorijski cin...,,Pa Olivere ovo je Srbija zaboga - ne bi se oni slozili ni oko jedne tako ocigledne stvari ! Ma ignorisali bi sigurno i naseg coveka koji bi kojim slucajem bio u orbiti a tek tabloidi sta bi mu radili - bogo moj ! Kolko sam skapirao mi vec imamo izgradjen neki mali satelitić ali znas kada cemo da se dogovorimo da ga I posaljemo gore ! Ma ja verujem cak i da sve bude uplaceno ne bi mogli u parlamentu da se skupe da to potpisu.Nek je TESLI 1 Bog u pomoci
Author: Oliver Jovanović

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... Pre 33 minuta
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 15 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 17 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 18 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 19 sati ranije

Foto...