drago mi je stvarno da neko napise i neki manje/vise rayuman text na tu temu i to bez predrasuda .Mislim da belci ako neporade na svom natalitetu nemaju sta da ocekuju od buducnosti.Cesto pomislim na Slovence/imaju najvisi standard od svih yu/republica a prirastaj im tek 0,002 ili jos manje sto bi moglo da znaci da ce sve to verovatno ostati kinezima, albancima ili turcima a zemlja ce se samo yvati slovenija.tragicno !
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 13 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 16 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 17 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 18 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 19 sati ranije

Foto...