Eh, sećam se toga vremena!! Uključujem svoj moćni AMD K6 na 233 MHz i 32MB RAMa, diže se Win95. Obrćem telefon svog provajdera 20 minuta, zauzetno, zauzetno, zauzeto... Konačno dobijem vezu. Sva ushićena otvaram Netscape Navigator 4.0x i ukucavam onu čuvenu adresu: http://juam.tripod.com (prvu od nekoliko na kojoj je AM stanovao). Sa ove distance, ne mogu da verujem koliko se stvari promenilo... Za sve ove godine zameram vam samo jednu stvar - vaš novi logo!! Ona dva stara čuvena slova, AM, napisana starim čuvenim fontom će zauvek ostati u mom srcu!!
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 13 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 16 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 16 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 18 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 19 sati ranije

Foto...