"nauka je zapravo prazno mudrovanje od pusta vremena, a Amerikanci lažu i obmanjuju ceo svet"-ovo je legendarna izjava i na prvi pogled deluje jako duhovito,ali ona je realnost u Srbiji,a to je stvarno trgicno.Clanak je inace fenomenalan.Mislim da se treba maksimalno truditi da se dopre do ljudi i da im se izmeni tesko iskrivljena predstava o "globalnoj zaveri" usmerenoj protiv Srbije kao prvo.Kao drugo drzava najvise treba da se bavi popularizacijom nauke,ali to treba i svako od nas da radi kada god mu se ukaze prilika.To i sam cinim vec dobrih 10 godina.
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 13 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 16 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 16 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 18 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 19 sati ranije

Foto...