drasko je ipak u pravu! s postovanjem prema kolegi nedjeljku, istina je da se iz nasih krajeva moze i hodati i voziti bicilk po mrklom mraku...no i iz drugog osobnog iskustva, kada 400-500km unaokolo covjeka u pustinji prakticki nema jedne jedine svijetiljke totalni je mrak, centar za ravnotezu stvara pomalo i mucninu u zelucu..nema nicega osim zvijezda i tame... nista se ne vidi, nista se ne nazire...tako nesto (mjesto) u evropi nije moguce posjetiti, ali u northen cape u juznoafrickoj republici, 200km sjevernije od velike south african astronomical observatory takva mjesta, bolje reci podrucja su normala... covjek sam pod zvijezdama... marino
Author: Gost

Komentari

  • Milana said More
    odlicno, odlicno, autoru, lepo i... 21 sati ranije
  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 1 dan ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije

Foto...