Zanimljivo je a da li ste se zapitali zašto je neko naivan?Normalno da Vi niste ali Vi toga niste ni svesni a to ste postali još kao dete.Ako vas pamćenje dobro služi setite se kolko puta su Vas roditelji slagali,za neku igračku,kolač ili izlet,a vi ste u to poverovali i nadali se sve dok ne zaspite.Kasnije se to nastavlja,neko i dobije ali uz mnogo plakanja,a kad porastete to se ponavlja u ljubavi ,na poslu i u krevetu.Uh a kad se probudite shvatite da sve kreće iz početka.....E zato ljudi čitaju horoskope koji su bazirani na onome što je svima poznato a nedostupno,planete i Zvezde!Gde se izgubi Mesec koji ima toliki uticaj na nas?
Author: Gost

Komentari

  • Milana said More
    odlicno, odlicno, autoru, lepo i... 21 sati ranije
  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 1 dan ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije

Foto...