poceo sam citati ali nisam mogao dalje....cudim se autoru texta zasto ga je upoce pisao........naime....astrolozi i astrologija imaju veze sa naukom isto i koliko ostale kvazinauke....homeopatija..i slicne gluposti......a imaju veze sa naukom isto koliko i moja pokojna teta (Bog da joj dusu prosti) koja je vracala protiv raznih bolestina.............A taj je profesor normalno samozvani profesor,ili je zavrsio dopisnu akademiju od par dana.....i napisao par gluposti.......necu dalje....ali svaka im cast.....kako samo lijepo lazu narod.....a i zabavljaju ga.......uzimaju mu pare i tako.....ALI....ja cu uvijek citati moj horoskop jer mi je zabavno.......a i nemojte vise pricati o ovakvim smejurijama na naucnome sajtu.......... PS.izvinjavam se na gramatickim greskama(ukoliko ih ima) i izvinjavam se styo nisam mogao procitati cijeli text i komentare.......
Author: Gost

Komentari

  • Milana said More
    odlicno, odlicno, autoru, lepo i... 21 sati ranije
  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 1 dan ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije

Foto...