upravo je to pravo misljenje...ima mjesta za sve.......ali ako svako radi svoj posao.....nauka treba prepustiti vjeru vjernicima i ne zadirati u nesto samo iz inata........nauka treba dokazivati svoje teorije i napredovati.......a da.......bilo koja teorija...pa i ajnstajnova nije nauka(zakon) ako nije dokazana........to je i sam Ajnstajn znao i cekao dugi niz godina da se stvori prava tehnologija koja dokazuje dio njegove teorije(zakrivljenje svjetlosti usled djelovanja gravitacije)to sto neke teorije najbolje objasnjavaju neke dogadjaje neznaci da su 100% tacne.....jer one su 100% tacne samo kada su 100% tacne provjerene, dokazane, potvrdjene...............to je nauka
Author: Gost

Komentari

  • Milana said More
    odlicno, odlicno, autoru, lepo i... 21 sati ranije
  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 1 dan ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije

Foto...