kao da sam ja postao glavna tema a ne hokingovo mislenje o mogucnostima da Bog i nije neophodan za kreaciju svjeta..........samo kratko..............ako neko ne zna sta znaci rec TEORIJA...nisam mu ja kriv...jer ta rec znaci isto i u nauci i izvan nje........o tome uce i mala djeca u skoli....i svaka teorija je samo mrtvo slovo na papiru dok se ne dokaze.....do su sama nauka i svi naucnici uredili u proslosti....cak je i sam Ajnstajn cekao potvrdu svoje teorije puno, puno godina poslije postavljanja same teorije...........ali nisam ja nikome kriv sto neko nije upoznat o tome da TEORIJA nije postala nauka sve do trenutka dok se ne dokaze tvrdnja , odnosno dok se ne ponovi jos jedanput......bolje bi bilo da se o tome bolje informirate...jer za Vase osnovno nepoznavanje metodologije i terminologije nisam ja kriv...............imao bi ja puno pricati o tome da svaki dim nije dimni signal o zapocetku rata sa indijancima........ali bi rekao da je dobro citati ...citati....citati.....razmislljati.........i imati otvoreni um....i naravno malo vise poznavanja..............
Author: Gost

Komentari

  • Milana said More
    odlicno, odlicno, autoru, lepo i... 21 sati ranije
  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 1 dan ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije

Foto...