samo kratko...............svako tko pokusava svoju TEORIJU progurati kao nauku......i u to ubediti cjeli svijet, bez ikakvih dokaza....jeste PROLUPAO............... pa i sama je nauka do sora tvrdila da je nasa galaskija cjeli svemir???????????? znaci nauka se usavrsava svakim danom......i mora biti otvorena uma kako bi napredovala......i postojanje Boga je naucno pitanje....zasto ga pokusavate po svaku cijenu izbaciti....imajte OTVORENI UM.......to je jedini uvijet za napredak...bilo nauke ...bilo religije..bilo ljudskosti......svega............odgovor je otvoreni um......bilo kakva dogma(tvrdnja ili negacija da je nesto tako ili ovako) je najgora kocnica i najgori neprijatelj razvoja svega............pa i nauke
Author: Gost

Komentari

  • Milana said More
    odlicno, odlicno, autoru, lepo i... 20 sati ranije
  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 1 dan ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije

Foto...