Gospodine Zorancho, kao i vecina vernika, pristrasni ste i emotivni. Vi, naravno, ne znate da niko nikad nece imati odgovor na ono sto vi zovete "zadnjim pitanjem", ali cete svejedno to tvrditi - u skladu sa svojim zeljama. Vi svakako mozete da verujete u Boga ili ne, ali ne mozete tvrditi za velikog fizicara da je prolupao zato sto je (vrlo argumentovano) izneo svoje misljenje - bez obzira sto vas ocigledno ljuti i samo dovodjenje postojanja Boga u pitanje. Sudeci po vasem komentaru, zakljucujem da verujete kako ce za vas uvek postojati stvari za koje necete imati ili razumeti odgovor, ali - molim vas - dopustite mogucnost da nekom drugom coveku to podje za rukom.
Author: Ivan Zorkić

Komentari

  • Milana said More
    odlicno, odlicno, autoru, lepo i... 19 sati ranije
  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 1 dan ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije

Foto...