Bravo za Čileance!!! A što se tiče pitanja "Kako je biti Srbin?" ... Hvala na pitanju, dobro je! Pogledajte odbojkaše, košarkaše, vatrepoliste... pa Novak, Nenad, Jelena, Ana... Malo koja zemlja ima toliko talenata koji nas predstavljaju na najbolji mogući način i zbog kojih je lepo biti Srbin! A što se tiče ovih sa ulica i stadiona, njima je mesto u zatvoru i tačka! Naravno da je velika sramota za sve što se dogodilo, ali ne treba poistovećivati "šačicu" sa "celinom", nema smisla!!!
Author: Gost

Komentari

  • Milana said More
    odlicno, odlicno, autoru, lepo i... 19 sati ranije
  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 1 dan ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije

Foto...