@Zorancho - pre nego sto udjete u teoriju multiverzuma i crnih rupa, malo elementarne gramatike ne bi skodilo - "nedaje", "neznam". Ovo je ipak naucni sajt. Sto se Hokingove opservacije tice, briljantni fizicar je konacno stavio na sto onu briljantnu kombinaciju, anjc bez obelezenih karata u vecnoj igri: pridruzio se ogromnom broju naucnika koji samo kazu da bog u prici nastanka svemira prosto nije neophodan. Verovanje u boga je (da citiram Ricarda Dokinsa) ekvivalentno verovanju da postoji bakarni cajnik koji kruzi oko Sunca, dakle sa naucne tacke gledista potpuno besmisleno verovanje. Bog bi da pruzi dar sa neba i da to sam bude. Cekamo 14 TeV u LHC-u i Higgs-a. :)
Author: Gost

Komentari

  • Milana said More
    odlicno, odlicno, autoru, lepo i... 19 sati ranije
  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 1 dan ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije

Foto...