Slazem se sa Srdjanom da je naslov neprikladan, jer covjek kaze da je moglo sve nastati i bez bozje ruke. Nemam nista protiv Crkve, ali mi je nesvatljivo da ONA i danas ima skoro isti znacaj kao i nauka. Kazu gdje prestaje nauka pocinju filozofija i religija. Filozofija ok. ona bar pokusava da na neki svoj logican nacin, mada vecini ljudi neshvatljiv, objasni cemu sve ovo. Dok se nucnici satrase radeci da bi dobili cinjenice, koje mi pametni opet osporavamo, Crkva kaze jednostavno da je sve to Bozje djelo. Samo mogu reci da je puno lakse biti pop nego naucnik
Author: Gost

Komentari

  • Milana said More
    odlicno, odlicno, autoru, lepo i... 17 sati ranije
  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 1 dan ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije

Foto...