Naslov je pogrešan i po nekim komentarima se vidi da zbunjuje čitaoce... Hawking ne tvrdi da Bog ne postoji... već da se sve može objasniti i bez njega: "Bog nije bio potreban da bi se naš svemir stvorio i evoluirao u ovakav kakav sada postoji!" Dakle, mada ne možemo pouzdano utvrditi da li Bog postoji ili ne postoji, s obzirom da nije neophodan, tj. da je však u svakoj jednačini i formuli... možemo da zaključimo da verovatno ne postoji ili da njegovo (ne)postojanje nema apsolutno nikakvog utivaja na naš univerzum i naše živote.
Author: Gost

Komentari

  • Milana said More
    odlicno, odlicno, autoru, lepo i... 17 sati ranije
  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 1 dan ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije

Foto...