Meni se ova teorija Velikog Praska uopce ne dopada, ima vise rupa nego sto svemir ima crnih rupa.Prema meni ako neka teorija ne uspije odgovoriti na sva pitanja onda je to promasena teorija.Meni se najvise dopada MOJA teorija o visedimezionalnom univerzumu sa puno konekcija (crnih rupa) izmegu sebe......pa se onda lako moze posmatrati nedostatak materije.....energije.....zracenje iz svih pravaca(koji je osnovni dokaz o postojanju velikog praska).......onda se vrlo lako moze postaviti pitanje i isto tako lako dati i odgovor na puno pitanja....ali dali na sve...e to trebati pitati Boga...jer na sva pitanja se moze odgovoriti osim na jedno...ono prvo pitanje a tu uvijek ......uvijek ima samo jedan odgovor...onaj isti koji je dao i Ajnstajn.Znaci mogu na sva pitanja odgovriti osim na ono PRVO.
Author: Gost

Komentari

  • Milana said More
    odlicno, odlicno, autoru, lepo i... 17 sati ranije
  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 1 dan ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije

Foto...