Evo ga video tog "uspesnog" testa raketnog motora: Izgleda mi mnogo nestabilno, bojim se da ce ovo da proizvode strahovite vibracije. Takodje, ako planiraju da ljude lansiraju u stojecem polozaju treba im malo ubrzanje u toku leta, 2-3g, ni slucajno vise, mozda je i 3 mnogo da stajanje. Zelim im svu sreci, bas bih zeleo da ovako nesto uspe, jer imah i ja neke lude ideje (i nedostatak samouverenosti, odnosno, pre vih rekao, realnu procenu o svojim mogucnostima). Tesko da neko tek tako moze da pravi ovakve stvari.

Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 8 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 10 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 11 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 13 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 14 sati ranije

Foto...